تور ترکیبی دهلی،آگرا،جیپور (برگزار شده)

نسخه چاپی
نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت
(۶ تا ۱۲ سال)
قیمت اتاق کودک بدون تخت
(۲ تا ۶ سال)
توضیحات
HOTEL LA DEHLI
SK PERMIUM
VESTA INTERNATIONAL
BB ۶,۷۹۰,۰۰۰ ۸,۴۹۰,۰۰۰ ۴,۸۵۰,۰۰۰ ۳,۴۵۰,۰۰۰ پرواز ماهان - ویزا الکترونیکی- ۷ شب هتل با صبحانه- راهنمای فارسی زبان - ترانسفر فرودگاهی و بین شهری- ۳ گشت شهری با غذا - یک گشت خرید جیپور
PICCADILY
CLARKS SHIRAZ
MANSINGH
BB ۷,۳۹۰,۰۰۰ ۹,۶۹۰,۰۰۰ ۵,۰۹۰,۰۰۰ ۳,۴۵۰,۰۰۰ پرواز ماهان - ویزا الکترونیکی- ۷ شب هتل با صبحانه- راهنمای فارسی زبان - ترانسفر فرودگاهی و بین شهری- ۳ گشت شهری با غذا - یک گشت خرید جیپور
CROWN PLAZA ROHINI
RAMANDA PLAZA
RADISSON BLU
CROWN PLAZA
BB ۸,۲۴۰,۰۰۰ ۱۱,۶۹۰,۰۰۰ ۵,۵۹۰,۰۰۰ ۳,۴۵۰,۰۰۰ پرواز ماهان - ویزا الکترونیکی- ۷ شب هتل با صبحانه- راهنمای فارسی زبان - ترانسفر فرودگاهی و بین شهری- ۳ گشت شهری با غذا - یک گشت خرید جیپور
0
اطلاعات تور
کد تور ۱
تاریخ برگزاری ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
مدت ۷ شب و ۸ روز
نام ایرلاین ماهان ایر
مبلغ از ۶,۷۹۰,۰۰۰

شرایط دریافت ویزای هند

ویزای توریستی هند به افرادی تعلق می‌گیرد که به قصد گردش و بازدید، تقاضای سفر به این کشور را دارند. ویزای توریستی به مسافر اجازه‌ی کار در هند یا اقامت بیش از مدت زمان اعتبار ویزا را نمی‌دهد.
ویزای توریستی هند از طریق سفارت هند در تهران به صورت یک ماهه صادر می‌شود و امکان تمدید آن در این کشور وجود ندارد. جهت تقاضای ویزای هند، انگشت‌نگاری و در بعضی موارد مصاحبه انجام می‌شود و حضور متقاضی الزامی است.

مدارک مورد نیاز

یک: شناسنامه ایرانی
کپی از تمام صفحات

دو: گذرنامه
اعتبار گذرنامه باید حداقل شش ماه بیشتر از پایان مدت زمان ویزای درخواستی باشد. کپی را باید از صفحات یک تا پنج گذرنامه و همین‌طور صفحاتی که در آن‌ها مهر ویزا خورده، تهیه کنید.
سه: دو قطعه عکس رنگی در ابعاد ۴*۶ با زمینه روشن که شبیه به چهره‌ی فعلی متقاضی باشد.
توجه: در صورتی که اسامی همراهان در گذرنامه‌ی درخواست‌کننده‌ی ویزا ذکر شده باشد، برای هر کدام از همراهان باید دو قطعه عکس رنگی در مدارک درخواست‌کننده موجود باشد.

چهار: آدرس محل سکونت، شغل و محل کار متقاضی به صورت کامل و دقیق

پنج: بلیط رفت و برگشت هواپیما به مقصد هند

شش: رزرو قطعی هتل برای مدت اقامت مورد نظر

هفت: فرم مشخصات فردی برای هر متقاضی که باید تکمیل شود.
از زمانی که مدارک لازم تحویل بخش ویزای سفارت هند می‌شود تا صدور ویزا، معمولا حدود دو هفته طول می‌کشد. هزینه‌ی صدور ویزای هند،  زمان ارائه‌ی مدارک از متقاضی دریافت می‌شود.